UZMANIST KOMBI BAKIMI VE PETEK TEMIZLIĞI-ISITMA & SOĞUTMA & HAVALANDIRMA-İSTANBUL-Usta Buluşma Noktası, Usta, Tamirci, Reklam ve Tanıtım
İL, İL , SEMT , SEMT ARADIĞINIZ USTAYA KOLAYCA ULAŞIN.

 UZMANIST KOMBI BAKIMI VE PETEK TEMIZLIĞI     
<< GERİ GİT
UZMANIST KOMBI BAKIMI VE PETEK TEMIZLIĞI
ISITMA & SOĞUTMA & HAVALANDIRMA - DOĞALGAZ SİSTEMLERİ
280 kez görüntülenmiştir.
ADRES ATATÜRK CADDESI 57. SOKAK NO:2/A ESENLER/İSTANBUL
   İSTANBUL / ESENLER
YETKİLİ İLYAS COŞKUN
TELEFON 02126282828 FAKS
CEP TEL 05533517788 CEP TEL 05358424610
WEB ADRESİMİZ http://www.kombipetektemizle.com
HAKKIMIZDA Başarılı kimliğimizin arkasında duran yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve doğru tespitlerimiz aktif rol almaktadır.

Hakkimizda
Hakkimizda
Uzmanist Biz Kimiz ?
Uzmanist kombi Bakımı & Petek Temizleme Tecrübeli profesyonel ekip arkadaşlarımız her müşterimizin sorununu iyi analiz edip doğru müdahaleler yaparak her zaman %100 müşteri memnuniyeti gözetmektedir. 10 yılı aşkın süredir doğalgaz tesisat döşeme, kombi bakımı, petek temizleme, kombi tamiri gibi hizmetlerde yer alarak binlerce müşteri memnuniyeti sağlayarak yolumuza devam etmekteyiz.

Uzmanist Hizmet Garantisi
Yaptığımız hizmetlerin her zaman arkasında durarak olabilecek müşteri şikayetlerini göz ardı etmeyerek önceliğimizin bu yönde olmasına en büyük gayretimizle önem vermekteyiz. Tutkuyla bağlı olduğumuz işimizin var oluş sebebinin müşteri memnuniyeti olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeble her müşterimizi önemsiyor ve titizlikle işimizi gerçekleştiriyoruz.

müşteri-memnuniyeti
müşteri-memnuniyeti
Uzmanist Son Teknolojik Ekipmanlar
Başarının oluşmasında aktif rol oynayan ekipmanlarımız müşteri memnuniyeti gözeterek seçilmektedir. Teknolojinin gelişmesini yakından takip eden firmamız işimize en uygun ekipmanları tercih ederek hatanın olmaması için tüm çabasını göstermektedir. Yenilikçi kimliğimizle işimizle alakalı güncel tüm alet ve gereçleri tercih ederek bu konuda müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız.
Petek Temizleme
Uzmanist Tecrübeli İş Arkadaşları
Uzmanist kombi Bakımı & Petek Temizleme firması
 
  İlan bulunamadı.
 
| © 2018 ustabulunur.com